Tonny. See you trendy

Tonny. See you trendy

Szukaj sygnatury z literką "T" na zausznikach.To gwarancja najwyższej jakości za rozsądną cenę!

 

Marka Tonny Eyewear istnieje na rynku od 2003r. Lata pracy nad doskonaleniem jakości i designu pozwoliły na dostarczenie produktu spełniającego najwyższe oczekiwania. Oprawy okularowe i okulary przeciwsłoneczne z logiem Tonny cechują się nowoczesnym wzornictwem, odpowiadającym najnowszym trendom, wysoką jakością użytych komponentów oraz wykorzystaniem najnowszych technologii.

Miliony zadowolonych klientów  w ponad 27 krajach na całym Świecie!

Wszystkie te cechy znajdują silne odzwierciedlenie w popularności, jaką Tonny cieszy się wśród klientów. Marka zyskuje wciąż rosnące uznanie na rynkach zagranicznych, znajdując swoich odbiorców w krajach europejskich oraz na całym globie.

Oprawy okularowe Tonny tworzone są z myślą o całej rodzinie: od dzieci w wieku przedszkolnym, przez młodzież, po osoby dorosłe i seniorów.  Marka proponuje kilka uzupełniających się kolekcji opraw i okularów:  

Pod logiem TONNY znajdziesz szeroką propozycję okularów

Cenisz klasyczną elegancję? Podążasz za modą okularową i aktualnymi trendami? A może szukasz okularów, które wyrażą Twój styl i osobowość?  Tonny słynie z opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych, które spełniają wszystkie te potrzeby. Modele okularów z logo Tonny  produkowane są z wysokogatunkowych, nieuczulających i wytrzymałych materiałów. Marka oferuję niespotykanie szeroką rozpiętość rozmiarową dla kobiet i mężczyzn.

TONNY Kids -  to kolekcja kierowana do najmłodszych

Oprawy okularowe TONNY Kids są takie jak dzieci – wesołe   i pełne życia.  Wykonane są bowiem ze specjalnej odmiany kolorowego acetatu, który jest niezwykle elastyczny, a zarazem zapamiętuje kształty na stałe. System 180° flex zapewnia możliwość odchylania zauszników na zewnątrz. Oprawy przeznaczone są dla dzieci w wieku 4-12 lat.

TONNY Future synonimem najwyższej jakości

Oprawy okularowe o jakości premium przeznaczone głównie dla kobiet w wielu wariantach kolorystycznych. Modele o niezwykle oryginalnych kształtach wykonane są z ze stali nierdzewnej o właściwościach antyalergicznych zapewniając pełen komfort. 

TONNY Titanium dla wymagających minimalistów

Charakterystyczna - bezramkowa - budowa pozwala na całkowite „wtopienie” okularów w twarz, bez zbędnych zdobień oraz detali, dając wrażenie kosmetycznej przejrzystości. Patentki TONNY Titanium są idealnym rozwiązaniem dla osób, które nieprzerwalnie noszą okulary. Wykonane są bowiem z ultra lekkiego – antyalergicznego -  tytanu, który jest elastyczny i wytrzymały na codzienne używanie. System montowania zaledwie trzech części okularów bezpośrednio do soczewek gwarantuje wysoką wygodę noszenia.

TONNY Premium: wyszukany design dla odważnych

Kolekcja oferuje oprawy o unikalnym designie, odważnej konstrukcji, niebanalnych kształtach oraz połączniach kolorystycznych. To idealna propozycja dla osób chcą wyostrzyć swój styl i podkreślić swoją osobowość przez charakterystyczne oprawy okularowe oraz okulary przeciwsłoneczne.

TONNY Sport i kosmiczna technologia

To kolekcja okularów przeciwsłonecznych kierowanych głównie do aktywnych fizycznie mężczyzn. Okulary Tonny  wykonane są z nowego typu plastycznego polimeru – TR 90, który z łatwością i na stałe dopasowuje się do kształtu twarzy. Niektóre soczewki wykonane są z poliwęglanu, wykorzystywanego np. w hełmach astronautów, dzięki czemu są wyjątkowo odporne na drgania oraz ponad 10x bardziej wytrzymałe niż standardowe. 

Tonny. See you trendy